Niedziela, 09.05.2021 18:42

Kraków - Osiedle Browar Lubicz

Osiedle Browar Lubicz - Kraków

Kraków kamera na osiedlu Browar Lubicz

W samym sercu Krakowa, zaledwie 800 metrów od Rynku Głównego, powstaje nowy kompleks usługowo-biurowo-mieszkalny, Browar Lubicz. Inwestycja realizowana jest przy ulicy Lubicz, a jej bardzo ważnym elementem są odrestaurowane budynki starego browaru Goetzów.

Stare poprzemysłowe budynki browaru zostały odrestaurowane, a wnętrza zaadaptowane na powierzchnię biurową i usługową, a także na potrzeby nowo budowanego osiedla. W odrestaurowanych budynkach Kotłowni i Maszynowni mieści się będą punkty handlowo-usługowe, a w dawnej Słodowni powstanie punkt gastronomiczny. W budynku portierni mieści się stacja transformatorowa. Obecnie budowane są obiekty mieszkalne, w których znajdą się mieszkania o powierzchni od 22 do ponad 110 metrów kwadratowych.

Największym atutem inwestycji Browar Lubicz bez wątpienia jest jej lokalizacja, w malowniczym zakątku Krakowa, w pobliżu najważniejszych zabytków miasta, a także Dworca Głównego. Jak możemy się domyślić, mieszkania niestety nie należą do najtańszych i dla wielu, pozostaną w strefie marzeń.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22 °C (71.6 °F)
  • prędkość wiatru: 3.32 km/h (2.06 mph)
  • wilgotność powietrza: 33 %
  • kierunek wiatru: 240 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Osiedle Browar Lubicz w miejscowości Kraków

Osiedle Browar Lubicz

Powiązane kategorie z kamerą nr 584:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.