Sobota, 18.05.2024 15:25

Kraków - Karczma Rohatyna

Karczma Rohatyna - Kraków

Kraków kamera LIVE Karczma Rohatyna

"Rohatyna" to karczma zlokalizowana nad Zalewem na Piaskach, w niewielkiej wsi Cholerzyn położonej w odległości zaledwie 15 kilometrów od centrum Krakowa. Restauracja mieści się w starej, odrestaurowanej chacie przeniesionej wprost z Beskidu Niskiego.

Zalew na Piaskach to popularne miejsce wśród mieszkańców Krakowa, szczególnie jeśli chodzi o popołudniowy lub weekendowy wypoczynek. Oprócz licznych restauracji znajdujących się w pobliżu, odwiedzający mogą skorzystać z wielu atrakcji m.in.: windsurfingu, zorbingu, quadów, nart wodnych, czy też parku linowego. W pobliżu działa także wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Karczma Rohatyna specjalizuje się w staropolskiej, choć częściowo unowocześnionej, kuchni. Niestety powyższe zdjęcia z kamery są niezbyt atrakcyjne. Obiektyw kamery z nieznanych nam powodów skierowany jest na taras, zamiast na zalew, czy nawet sam budynek restauracji. Mamy nadzieję, że wkrótce to się zmieni, gdyż powyższy widok raczej specjalnie nie zachęca do odwiedzenia tego miejsca i w dużej części przysłonięty jest parasolami.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.5 °C (72.4 °F)
  • prędkość wiatru: 2.48 km/h (1.54 mph)
  • wilgotność powietrza: 45 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 20 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Karczma Rohatyna w miejscowości Kraków

Karczma Rohatyna

Powiązane kategorie z kamerą nr 1184:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.