Wtorek, 19.10.2021 05:49

Kraków - Kampus AGH

Kampus AGH - Kraków
Link źródłowy

Kraków kamera na kampus AGH

Kampus studencki, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, jest największym kampusem w naszym kraju. Rozciąga się na powierzchni ponad 38 hektarów, na których znajduje się ponad 20 domów studenckich dysponujących 9000 tysiącami miejsc, baza naukowo-dydaktyczna, a także baza sportowo-rekreacyjna.

Miasteczko Studenckie AGH, o powierzchni prawie 13 hektarów, położone jest w granicach kampusu akademickiego Akademii Górniczo-Hutniczej. Uzupełnieniem infrastruktury, są położone w bezpośrednim sąsiedztwie kluby studenckie, boiska sportowe, przedszkole, korty tenisowe, klub fitness, a także poczta i supermarket. Na szczególną uwagę zasługuje aranżacja zieleni kampusu akademickiego, która nadaje bardzo estetyczny wygląd.

Akademia Górniczo-Hutnicza cały czas się rozwija. Doskonałym tego przykładem są: Centrum Informatyki, Centrum Ceramiki oraz Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii, które zostały oddane do użytku w 2012 roku. Były to największe inwestycje zrealizowane w ostatnich latach przez AGH.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 7 °C (44.6 °F)
  • prędkość wiatru: 0.82 km/h (0.51 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 97 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1026 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kampus AGH w miejscowości Kraków

Kampus AGH

Powiązane kategorie z kamerą nr 587:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.