Sobota, 27.07.2024 05:59

Kluszkowce - Nartostrada w ośrodku Czorsztyn-Ski

Nartostrada w ośrodku Czorsztyn-Ski - Kluszkowce

Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach kamera na żywo z widokiem na nartostradę

Kluszkowce, niewielka wieś położona w malowniczym otoczeniu przyrody w województwie małopolskim. Jedną z większych atrakcji przyciągających turystów jest ośrodek Czorsztyn-Ski, wybudowany zaledwie 4 lata temu w 2010 roku, nowoczesny i bardzo dobrze przygotowany do podjęcia wczasowiczów i amatorów sportów zimowych. Niewątpliwą zaletą ośrodka jest jego stosunkowo mała popularność, co za tym idzie mniejsza ilość urlopowiczów, mniejsze kolejki, więcej ciszy i spokoju - dobra alternatywa dla ludzi zmęczonych tłumami turystów w znanych kurortach narciarskich. Okiem kamery widzimy nartostradę znajdującą się w ośrodku Czorsztyn-Ski.

Nie od dziś wiadomo że na wsi czas płynie "wolniej", dzięki czemu "dłużej" rozkoszować się możemy sielankową atmosferą. Świeże powietrze, cudowne widoki, niesamowity klimat, sprawiają że chce się tu po prostu wracać.

Przykładowy obraz z kamery: Nartostrada w ośrodku Czorsztyn-Ski w miejscowości Kluszkowce

Nartostrada w ośrodku Czorsztyn-Ski