Środa, 24.07.2024 17:56

Jastrzębia Góra - Plaża

Plaża - Jastrzębia Góra
Link źródłowy

Jastrzębia Góra kamera online na plażę

Jastrzębia Góra to bardzo popularna, nadbałtycka miejscowość położona w województwie pomorskim, na malowniczym wybrzeżu wschodnim, tuż nieopodal Mierzei Helskiej oraz Rozewia. Ta nadbałtycka miejscowość swoją nazwę zawdzięcza położeniu na wysokim klifie na Kępie Swarzewskiej, sięgającej prawie 70 metrów n.p.m. oraz żyjącym tutaj drapieżnym ptakom.

Kapitalne usytuowanie Jastrzębiej Góry na pięknym, klifowym wybrzeżu dodaje nietuzinkowego uroku tej miejscowości. Niestety wszystko ma swoją cenę i tutejsze plaże nie należą do nazbyt szerokich, lecz widoki roztaczające się z klifu nadrabiają tą niedogodność. Warto w tym miejscu również wspomnieć, że Jastrzębia Góra jest najbardziej wysuniętą miejscowością w Polsce, o czym możemy się dowiedzieć czytając informację na obelisku zwanym Gwiazdą Północy.

Jastrzębia Góra to zdecydowanie doskonała propozycja wakacyjna dla wszystkich turystów, a pobyt w tej urokliwej mieścinie zostanie w pamięci na bardzo długo. Kapitalna plaża, piękna przyroda oraz ciekawa i zabytkowa zabudowa miasteczka to główne atuty tego kurortu.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.6 °C (65.4 °F)
  • prędkość wiatru: 4.76 km/h (2.96 mph)
  • wilgotność powietrza: 81 %
  • kierunek wiatru: 287 °
  • zachmurzenie: 86 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w miejscowości Jastrzębia Góra

Plaża

Powiązane kategorie z kamerą nr 1219:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.