Środa, 12.06.2024 23:05

Władysławowo - Plaża

Plaża - Władysławowo
Link źródłowy

Władysławowo IP kamera na żywo na plażę

Władysławowo to popularny, uwielbiany przez wielu turystów, kurort położony w województwie pomorskim, u stóp Mierzei Helskiej, nad bezkresnym Morzem Bałtyckim. Bez wątpienia jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych letnisk na polskim morzem. Miasteczko przez znakomitą większość roku oferuje wiele atrakcji.

Oczywiście największą atrakcją Władysławowa jest plaża, która przez wielu polskich turystów uważana jest za jedną z najlepszych na polskim wybrzeżu. Tutejsza plaża jest bardzo szeroka, pokryta żółciutkim piaskiem, który nie jest zanieczyszczony odłamkami roślinności, kamieni, czy nawet drzew. Ogromnym atutem plaży we Władysławowie jest fakt, iż na całej długości przy brzegu dno jest jednolicie pokryte czystym piaskiem. Oczywiście, w niewielu miejscach możemy napotkać drobne kamyczki - czyli Złoto Bałtyku.

Kamera przekazująca powyższe zdjęcia zamontowana została na plaży w letniskowej dzielnicy Władysławowa - Cetniewo. Na miejscu wytyczone zostały strzeżone kąpieliska. Jest to najliczniej uczęszczana plaża we Władysławowie.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 11.1 °C (52 °F)
  • prędkość wiatru: 6.58 km/h (4.09 mph)
  • wilgotność powietrza: 87 %
  • kierunek wiatru: 234 °
  • zachmurzenie: 7 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w miejscowości Władysławowo

Plaża

Powiązane kategorie z kamerą nr 1213:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.