Czwartek, 07.07.2022 03:06

Chłapowo ↓

  • Pole kempingowe nad morzem

Chłapowo - Pole kempingowe nad morzem

Pole kempingowe nad morzem - Chłapowo
Link źródłowy

Chłapowo kamery na na pole kempingowe

Chłapowo to wieś położona pomiędzy Władysławowem a Rozewiem. Kameralny klimat miejscowości i rześkie morskie powietrze bogate w jod, przyciąga tu liczne rodziny z dziećmi, miłośników ciszy i spokoju, a także grupy znajomych.

Baza noclegowa w Chłapowie składa się głównie z kwater prywatnych oraz nieco droższych pensjonatów. Nie brakuje tu również domków letniskowych, które cieszą się największą popularnością wśród studentów i osób młodych. Zakwaterowanie w domku letniskowym, to zazwyczaj duża swoboda i niższa cena. Innym rozwiązaniem z kolei może być zamieszkanie na polu kempingowym. Ceny są o wiele niższe, niż w przypadku pozostałych ofert noclegowych, tak jak i standard. Lecz zamieszkanie na kempingu to coraz częściej wybór aniżeli oszczędność pieniędzy.

Powyższe zdjęcie pochodzi z kamery zamontowanej na polu kempingowym Alexa. Kemping położony jest na klifie, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Niewątpliwie, widoki roztaczające się z terenu pola kempingowego zapierają dech w piersiach. A dodatkowym i niekwestionowanym atutem kempingu jest możliwość wypicia porannej kawy przy przyjemnym szumie fal morskich.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.3 °C (57.7 °F)
  • prędkość wiatru: 8.53 km/h (5.3 mph)
  • wilgotność powietrza: 70 %
  • kierunek wiatru: 247 °
  • zachmurzenie: 97 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Pole kempingowe nad morzem w miejscowości Chłapowo

Pole kempingowe nad morzem

Powiązane kategorie z kamerą nr 413:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.