Piątek, 19.07.2024 10:34

Harrachov - Stacja narciarska

Stacja narciarska - Harrachov
Link źródłowy

Harrachov kamera na stację narciarską

Harrachov to nowoczesny ośrodek narciarski usytuowany w Czechach przy granicy z Polską. Trasy położone są na północnych stokach Czarciej Góry, dzięki czemu panują tu wręcz idealne warunki śniegowe nawet w kwietniu.

Na obrazie z kamery widoczna jest dolna stacja kolejki krzesełkowej, która znajduje się w centrum miasta przy parkingach ośrodka. Wyciągiem dostaniemy się na szczyt Czarciej Góry, gdzie rozpoczyna się czerwona trasa (jedynka), która następnie łączy się z trasą narciarską niebieską (dwójką) o długości 400 metrów. Trasa czerwona jest dość szeroka, lecz miejscami trudna, zaś dwójka nadaje się znakomicie dla początkujących narciarzy. Jest ona obsługiwana przez wyciąg talerzykowy. Trasa jest sztucznie naśnieżana i oświetlona, dzięki czemu możliwe jest szusowanie na nartach do późnych godzin wieczornych.

Harrachov to bardzo dobre miejsce dla snowboardzistów, gdyż mogą oni korzystać ze wszystkich tras i wyciągów w stacji narciarskiej. Ośrodek dysponuje ponad siedmioma kilometrami tras narciarskich, jednak przy dłuższym pobycie mogą się one dość szybko znudzić. Na szczęście w pobliżu znajdują się inne stacje narciarskie m.in w: Rokytnicach nad Jizeru, Pasekach, Rejdicach i Prichovicach, które wraz z Harrachovem objęte są wspólnym systemem karnetów.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.9 °C (73.2 °F)
  • prędkość wiatru: 0.95 km/h (0.59 mph)
  • wilgotność powietrza: 62 %
  • kierunek wiatru: 286 °
  • zachmurzenie: 8 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska w miejscowości Harrachov

Stacja narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 355:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.