Sobota, 18.05.2024 16:06

Harrachov - Ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski - Harrachov
Link źródłowy

Harrachov kamera na ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski Harrachov położony jest w Czechach przy granicy z Polską, około 6 kilometrów od Jakuszyc, dzielnicy Szklarskiej Poręby. Niewątpliwie jest to jedna z najlepszych stacji narciarskich w Czechach. Harrachov, co prawda nie leży na terenie Polski, jednak jest to stacja na tyle popularna wśród Polskich narciarzy, że zdecydowaliśmy się ją opisać.

Wszystkie trasy zjazdowe ośrodka narciarskiego Harrachov położone są na północnych stokach Čertovej hory wznoszącej się na 1020 m n.p.m. Na obrazie z kamery widoczna jest dolna część stoku, po którym biegnie trasa czerwona nr 1 oraz trasa niebieska nr 2. Trasa czerwona obsługiwana jest przez kolejkę krzesełkową, której dolna stacja znajduje się w centrum miasta przy parkingu. Po prawej stronie obrazu z kamery widoczny jest krótki wyciąg orczykowy przeznaczony dla początkujących narciarzy i dzieci.

Więcej informacji na temat pozostałych tras i wyciągów w stacji narciarskiej Harrachov znajdziecie w opisach kolejnych kamer. Lista kamer z Harrachova znajduje się po prawej stronie serwisu.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 11.7 °C (53.1 °F)
  • prędkość wiatru: 7.47 km/h (4.64 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 184 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Harrachov

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 354:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.