Sobota, 18.05.2024 16:20

Harrachov - Dolna stacja wyciągu

Dolna stacja wyciągu - Harrachov
Link źródłowy

Harrachov kamera na dolną stację wyciągu

Na obrazie z kamery widoczny jest jeden z dwóch wyciągów talerzykowych położonych na terenie ośrodka narciarskiego Harrachov. Wyciąg ten, obsługuje krótki, bo zaledwie 400 metrowy odcinek trasy niebieskiej.

W ciągu kilku ostatnich lat (od momentu wejścia w życie porozumienia Schengen) Harrachov przeżywa najazd polskich turystów. Głównie za sprawą o wiele lepszej i nowocześniejszej infrastruktury oraz lepszych warunków śniegowych niż w sąsiedniej Szklarskiej Porębie. Niestety, w ostatnich latach zima nie była zbyt łaskawa dla polskich stacji narciarskich i śniegu po prostu często brakowało. Kolejnym czynnikiem przyciągającym Polaków do Harrachova są ceny. Ceny karnetów są porównywalne, jednak jeśli chodzi o bazę noclegową w Harrachovie jest znacznie taniej, a dodatkowo korzystając z noclegu w tym mieście możemy otrzymać zniżkę nawet do 30% na karnet obejmujący aż pięć ośrodków narciarskich.

W Harrachovie najtaniej zanocujemy w kwaterach prywatnych, lecz znajdują się tu również pensjonaty, w których nocleg jest nieco droższy, lecz o wyższym standardzie. Urlopowicze mają do wyboru również dość szeroki wachlarz hoteli, począwszy od tych o klasie turystycznej aż po czterogwiazdkowe hotele spa.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 11.2 °C (52.2 °F)
  • prędkość wiatru: 7.48 km/h (4.65 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 182 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Dolna stacja wyciągu w miejscowości Harrachov

Dolna stacja wyciągu

Powiązane kategorie z kamerą nr 358:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.