Niedziela, 09.05.2021 19:17

Harrachov - Skocznie narciarskie

Skocznie narciarskie - Harrachov
Link źródłowy

Harrachov kamera na skocznie narciarskie

Niekwestionowaną wizytówką Harrachova są słynne na całym świecie skocznie narciarskie, na których odbywają się najważniejsze zawody w skokach. Na obrazie z kamery widoczna jest największa skocznia narciarska mamucia o punkcie krytycznym K180 oraz mniejsza K120.

Skocznie narciarskie są jednym z obowiązkowych punktów zwiedzania Harrachova. Znajdują się one na północnych zboczach Czarciej Góry. Zostały wybudowane w latach 1978-1983. Nieco poniżej, obok hotelu Skicentrum znajduje się teren średnich skoczni: K40, K70 oraz K90. Ostatnia wymieniona skocznia została pokryta sztuczną nawierzchnią, która umożliwia skoki narciarskie również w lecie.

Oprócz skoczni narciarskich, terenów zjazdowych oraz wspaniałych tras biegowych w Harrachovie czeka na nas jeszcze więcej atrakcji. Jedną z nich jest lokalny browar, w którym ze specjalnego tarasu wewnątrz budynku możemy obserwować proces produkcji piwa. Piwo, możemy spróbować w funkcjonującym na miejscu barze, który serwuje również przekąski piwne. Co ciekawe, przy browarze działa piwne SPA, w którym możemy wykąpać się nomen omen w piwie.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 13.9 °C (56.9 °F)
  • prędkość wiatru: 6.94 km/h (4.31 mph)
  • wilgotność powietrza: 74 %
  • kierunek wiatru: 160 °
  • zachmurzenie: 86 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Skocznie narciarskie w miejscowości Harrachov

Skocznie narciarskie

Powiązane kategorie z kamerą nr 359:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.