Sobota, 15.06.2024 22:13

Gliwice - Radio Fest

Radio Fest - Gliwice

Gliwice kamera w studio Radia Fest

Radio Fest to kolejna stacja radiowa obejmująca swoim zasięgiem aglomerację śląską i jej najbliższe okolice. Studio Radia Fest mieści się przy ulicy Jana Pawła II 2 w Gliwicach. Zdjęcia pochodzą z kamery zamontowanej wewnątrz studio i aktualizowane są co 10 sekund. Umożliwiają ujrzenie waszego ulubionego prezentera w czasie pracy. Radio Fest nadaje na fali 100.2 FM.

Słuchając Radia Fest usłyszymy największe przeboje lat 70., 80., i 90. ubiegłego wieku, a także utwory mniej lub bardziej znane. Na antenie usłyszymy także programy informacyjne i publicystyczne oraz felietony, audycje autorskie i słuchowiska. Załoga radia największy nacisk kładzie na informacje i sprawy o zasięgu lokalnym, dlatego też Radio Fest jest doskonałym źródłem informacji na temat ważnych wydarzeń w regionie.

Ciekawym uzupełnieniem ramówki radia są programy, w których słuchacze mogą uczestniczyć na żywo oraz konkursy i zabawy telefoniczne lub sms-owe. Jeśli posiadacie informację na temat korków lub wypadków na drogach w okolicy, czy też ważnych zdarzeń w mieście, możecie poinformować o tym słuchaczy dzwoniąc na interwencyjny telefon Radia Fest: 570-930-930.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.5 °C (65.3 °F)
  • prędkość wiatru: 3.89 km/h (2.42 mph)
  • wilgotność powietrza: 72 %
  • kierunek wiatru: 138 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Radio Fest w miejscowości Gliwice

Radio Fest

Powiązane kategorie z kamerą nr 924:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.