Wtorek, 22.09.2020 04:09

Gliwice - Hala Widowiskowo-Sportowa

Hala Widowiskowo-Sportowa - Gliwice

Gliwice kamera IP na budowę hali

Obiektyw kamery skierowany został w stronę budowanej Hali Widowiskowo-Sportowej w Gliwicach. Nowy obiekt powstaje w miejscu dawnego stadionu XX-lecia, pomiędzy ulicą Akademicką a Kujawską. Budowa hali rozpoczęła się w kwietniu 2013 roku.

Mimo, że jakość obrazu z kamery pozostawia wiele do życzenia, to dość dobrze widoczna jest bryła budynku nawiązująca do współczesnych tendencji w kształtowaniu obiektów sportowo-widowiskowych. Budynek wzniesiony został na planie okręgu, w którym znajdzie się hala główna. Przylegać do niej będzie zespół hal treningowych oraz nowoczesne centrum SPA. Hala Widowiskowo-Sportowa w Gliwicach została zaprojektowana w taki sposób, aby spełniać wymogi większości międzynarodowych związków i federacji sportowych. Budynek został także przystosowany do imprez wystawienniczych i targowych oraz wszelkiego rodzaju imprez kulturalnych i estradowych.

Główny budynek hali posiadać będzie przeszklone ściany, które pokryte zostaną wertykalnymi żaluzjami zewnętrznymi, będącymi podkonstrukcją dla diod LED, dających możliwość wyświetlania tekstu, a nawet obrazu. Niewątpliwie, jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które ma szanse stać się wizytówką hali i znakomicie podkreśli nowoczesny charakter i funkcję obiektu.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.6 °C (54.7 °F)
  • prędkość wiatru: 1.43 km/h (0.89 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 146 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Hala Widowiskowo-Sportowa w miejscowości Gliwice

Hala Widowiskowo-Sportowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 922:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.