Piątek, 19.04.2024 21:25

Dziwnówek - Plaża

Plaża - Dziwnówek
Link źródłowy

Dziwnówek widok z kamery na plażę

Obraz z tej kamery odświeżany jest dość rzadko, lecz ukazuje znaczną część plaży w niewielkiej wsi Dziwnówek położonej w powiecie kamieńskim opodal Dziwnowa i Pobierowa.

Plaża w Dziwnówku jest strzeżona. Obok najpopularniejszych zajęć turystów na plaży, czyli wygrzewaniu się w ciepłych promieniach słońca, a także zażywaniu kąpieli morskich, urlopowicze mają do dyspozycji wypożyczalnię sprzętu wodnego. Każdy może spróbować windsurfingu lub nurkowania, zaś amatorzy szybkiej jazdy mogą przejechać się motorówką lub skuterem wodnym. Dodatkowymi atrakcjami skierowanymi głównie do najmłodszych są dmuchane konstrukcje, na których dzieci mogą się wyszaleć. Ponadto latem na dziwnówkowej plaży czynna jest wodna zjeżdżalnia, z której dzieci chętnie korzystają. Wzdłuż plaży biegnie niewielka promenada nadmorska.

Baza noclegowa w Dziwnówku składa się przede wszystkim z kwater prywatnych, lecz znajdują się tu także pensjonaty. Turyści szukający oszczędności mogą wybrać się na pole kempingowe, które jest chyba najtańszą opcją noclegową.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 6.1 °C (43 °F)
  • prędkość wiatru: 7.6 km/h (4.72 mph)
  • wilgotność powietrza: 93 %
  • kierunek wiatru: 68 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1001 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w miejscowości Dziwnówek

Plaża

Powiązane kategorie z kamerą nr 435:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.