Niedziela, 25.02.2024 10:21

Dziwnów - Plaża

Link źródłowy

Dziwnów kamera nad morzem

Dziwnów to niewielkie miasteczko położone na Mierzei Dziwnowskiej nad Morzem Bałtyckim. Wizytówką miasta są piękne, szerokie, a przy tym czyste plaże oraz kameralna atmosfera panująca w tej wspaniałej, nadmorskiej miejscowości.

Najczęściej odwiedzanym przez turystów miejscem jest oczywiście plaża. Wolny czas spędzają tu wielbiciele morskich i słonecznych kąpieli, a także amatorzy spacerów brzegiem morza. Plaża oddzielona jest od miasta pasmem wydm, po których ciągnie się długa spacerowo-widokowa promenada. Amatorzy sportów wodnych mają do dyspozycji wypożyczalnię, w której znajduje się sprzęt do windsurfingu i nurkowania. Ponadto na miejscu możemy wypożyczyć skuter wodny, na którym jazda z pewnością dostarczy wielu wrażeń.

Bardzo dużą atrakcją jest funkcjonujący latem Nadmorski Park Miniatur i Kolejek, gdzie możemy zobaczyć bardzo dobrze odwzorowane miniatury latarni morskich, parowozów, lokomotyw i wagonów. Ponadto na plaży od czasu do czasu spotkać możemy dmuchane zamki, z których najmłodsze dzieci z pewnością się ucieszą.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 7.1 °C (44.8 °F)
  • prędkość wiatru: 8.1 km/h (5.03 mph)
  • wilgotność powietrza: 77 %
  • kierunek wiatru: 160 °
  • zachmurzenie: 85 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1008 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w miejscowości Dziwnów

Plaża

Powiązane kategorie z kamerą nr 371:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.