Sobota, 17.04.2021 08:08

Dziwnów - Marina

Link źródłowy

Dziwnów widok z kamery IP na marinę

Kamera, przekazująca powyższy obraz na żywo, zamontowana została na terenie portu jachtowego w Dziwnowie, który usytuowany jest przy ulicy Stefana Żeromskiego 30. A obiektyw kamery skierowany został w stronę basenu jachtowego przystosowanego do przybijania i cumowania jachtów oraz innych niewielkich jednostek pływających.

Port jachtowy w Dziwnowie wybudowany został stosunkowo niedawno, bowiem w 2013 roku. I już od samego początku budził bardzo duże zainteresowanie, nie tylko wśród żeglarzy, ale także wśród turystów. Unikalny kształt portu, a także jego usytuowane na bardzo ważnym szlaku wodnym sprawia, że jest to niezwykle ciekawe miejsce, które warto polecić każdemu turyście. W tym miejscu wypada wspomnieć, że wejście do samego portu znajduje się od strony cieśniny Dziwna, tuż przed mostem zwodzonym, dzięki czemu komunikacja z akwenem morskim jest bezproblemowa.

Stanowiska jachtowe wyposażone są w łącza do poboru prądu i wody, a budynek portowy, w którym także mieści się Zarząd Portu oraz bosmanat, wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny. Ponadto na miejscu działa także kawiarnia i istnieje sala konferencyjno-klubowa.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 5.6 °C (42 °F)
  • prędkość wiatru: 3.32 km/h (2.06 mph)
  • wilgotność powietrza: 87 %
  • kierunek wiatru: 350 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Marina w miejscowości Dziwnów

Marina

Powiązane kategorie z kamerą nr 1153:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.