Piątek, 19.07.2024 10:43

Biały Dunajec ↓

Biały Dunajec - Potok Biały Dunajec

Potok Biały Dunajec - Biały Dunajec
Link źródłowy

Biały Dunajec kamera na potok

Kamera, z której widok mamy szansę oglądać, zlokalizowana jest w miejscowości Biały Dunajec na obiekcie turystycznym Dom Wczasowy „Stanisława”. Jest to jedna z tańszych form zakwaterowania i stanowi wspaniałą alternatywę dla noclegów w Zakopanem. Obiekt oddalony jest od stolicy Podhala o jedyne 6 kilometrów.

W Białym Dunajcu, w sąsiedztwie pięknie położonej „Stanisławy” znajduje się geotermalny basen z hydromasażami. Jest to doskonałe miejsce do prozdrowotnego relaksu, który będzie idealną nagrodą, dla naszego ciała, po wysokogórskich wycieczkach, jakie można odbywać po okolicznych szlakach, przecinających malownicze Tatry.

Oferta obiektu skierowana jest nie tylko do turystów indywidualnych, ale także do grup kolonijnych, konferencji i wycieczek grupowych. Wyposażenie dostosowane jest do przyjmowania dużej ilości gości, którym czas wolny umilają takie atrakcje jak sala dyskotekowo-sportowa, stół do tenisa, a także boisko i plac zabaw dla najmłodszych. Na terenie obiektu znajduje się też ścianka wspinaczkowa i miejsce do grillowania oraz organizacji imprez integracyjnych na świeżym powietrzu.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 23.3 °C (74 °F)
  • prędkość wiatru: 2.83 km/h (1.76 mph)
  • wilgotność powietrza: 55 %
  • kierunek wiatru: 41 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Potok Biały Dunajec w miejscowości Biały Dunajec

Potok Biały Dunajec

Powiązane kategorie z kamerą nr 754:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.