Niedziela, 22.09.2019 13:52

Bethel ↓

  • Szczeniaki LIVE - Golden Retrivery

Bethel - Szczeniaki LIVE - Golden Retrivery

USA Bethel Connecticut szczeniaki kamera

Na dzień 06-01-2018 na zdjęciach z kamery zobaczyć możemy 10 szczeniaków rasy golden retriver (7 chłopaków, 3 dziewczynki), narodzone 8 listopada 2017 roku. Psy mieszkają w siedzibie ośrodka: Wschodnie Wybrzeże Psy Asystujące, w którym przygotowywane są do pomocy osobom niepełnosprawnym.

Nie od dziś wiadomo, iż golden retrivery oraz labradory to psy posiadające unikalne umiejętności, które sprawiają, że są doskonałymi kompanami dla osób niepełnosprawnych i wspomagają ich w codziennych czynnościach. Fizycznie są to psy silne, energiczne i doskonale nadają sie na przewodników oraz jako obrońcy. Emocjonalnie - są niezwykle inteligentne, czułe, spostrzegawcze i empatyczne. Większośc z tych psów zostanie przewodnikiem.

W ośrodku szczeniaki już od 8 tygodnia życia rozpoczynają swój trening. Zanim skończą rok będą znały około 60 komend. W wieku 18 miesięcy psy są parowne z przyszłymi właścicielami i w zależności od potrzeb danej osoby, odbywa się dalsze szkolenie.

Kamera przez większość czasu nadaje obraz na żywo. W trakcie przerw technicznych lub niedostatecznej widoczności wyświetlane zostaje nagranie z tej kamery.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 13.4 °C (56.2 °F)
  • prędkość wiatru: 1.16 km/h (0.72 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 244 °
  • zachmurzenie: 90 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Szczeniaki LIVE - Golden Retrivery w miejscowości Bethel

Szczeniaki LIVE - Golden Retrivery

Powiązane kategorie z kamerą nr 1248:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.