Sobota, 13.04.2024 17:23

Władysławowo - Wieża widokowa w Domu Rybaka

Wieża widokowa w Domu Rybaka - Władysławowo

Władysławowo kamera na wieżę widokową

Kamera została zamontowana na ostatnim piętrze wieży widokowej w Domu Rybaka we Władysławowie. Niestety, oprócz zwiedzających wieżę turystów, nie zobaczymy nic więcej, lecz z pewnością jest to dobre miejsce do wysłania pozdrowień dla członków waszej rodziny i znajomych. Wystarczy, że wyślecie link naszego serwisu znajomym, a następnie poinformujecie ich, o której godzinie powinni was wypatrywać.

Dom Rybaka został wybudowany w połowie XX wieku, jako hotel dla rybaków. Aktualnie w budynku mieści się Urząd Miejski i biblioteka. Wraz z wieżą jest to niewątpliwie najbardziej charakterystyczny budynek we Władysławowie. Na wieży znajdują się dwa tarasy widokowe, pierwszy z nich usytuowany jest na VIII piętrze na wysokości 45 m.n.p.m., zaś drugi 18 metrów wyżej na wysokości 63 m n.p.m. Górny taras nazywany jest potocznie kulą.

Wieża przy Domu Rybaka to nie tylko tarasy widokowe, znajduje się tu również Muzeum Motyli (na III piętrze), Ekspozycja pod tytułem "Magiczny Zawrót Głowy" (na 5 piętrze) oraz sklepik z regionalnymi pamiątkami.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.3 °C (61.3 °F)
  • prędkość wiatru: 11.81 km/h (7.34 mph)
  • wilgotność powietrza: 80 %
  • kierunek wiatru: 266 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Wieża widokowa w Domu Rybaka w miejscowości Władysławowo

Wieża widokowa w Domu Rybaka

Powiązane kategorie z kamerą nr 403:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.