Sobota, 15.06.2024 22:10

Władysławowo - Widok z Domu Rybaka

Widok z Domu Rybaka - Władysławowo

Władysławowo kamera z Domu Rybaka

W wieży przy Domu Rybaka znajdują się dwa tarasy widokowe. Górny położony jest na wysokości 62 metrów. Wejście na wyżej usytuowany taras jest dwa razy droższe niż na położony niżej, lecz widoki są też przyjemniejsze. Górny taras potocznie nazywany jest "kulą", a jeśli chcecie się dowiedzieć dlaczego, zobaczcie kamerę pt. Wieża widokowa w Domu Rybaka.

Dolny taras widokowy usytuowany jest na wysokości 45 metrów. Niewątpliwie jest to fantastyczny punkt, z którego możecie podziwiać m.in.: panoramę Władysławowa, Morze Bałtyckie, przylądek Rozewie i okolice miasta. Choć kamera jest zamontowana w niezbyt ciekawym miejscu, i widok w sezonie letnim dość często przysłaniany jest przez turystów, to niech on będzie swoistą zachętą do męczącego wejścia po schodach na górę.

Oprócz tarasów widokowych na wieży funkcjonuje również Muzeum Motyli, w którym znajdują się ponad trzy tysiące okazów m.in.: motyli, chrząszczy, pająków oraz innych stawonogów. Ponadto znajduje się tutaj również ekspozycja pt. Magiczny Zawrót Głowy, gdzie poznacie tajemnice iluzji optycznych, dziwnych obrazów oraz różnych trików i sztuczek.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.3 °C (63.1 °F)
  • prędkość wiatru: 6.65 km/h (4.13 mph)
  • wilgotność powietrza: 96 %
  • kierunek wiatru: 171 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Widok z Domu Rybaka w miejscowości Władysławowo

Widok z Domu Rybaka

Powiązane kategorie z kamerą nr 406:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.