Sobota, 25.09.2021 23:05

Władysławowo - Półwysep Helski

Półwysep Helski - Władysławowo
Link źródłowy

Władysławowo kamera na Półwysep Helski

Władysławowo to jeden z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Polsce. Zazwyczaj spokojne i ciche miasteczko, od maja do końca września zamienia się w tłumne i tętniące życiem letnisko, w którym znajduje się więcej turystów niż samych mieszkańców.

Obraz z tej kamery może i nie jest najlepszej jakości, jednak ukazuje fantastyczną panoramę roztaczającą się na Morze Bałtyckie, a także tereny przybrzeżne. Już wkrótce, na tym obrazie z kamery zobaczyć będziecie mogli licznych turystów. Kamera skierowana jest na wschód, w stronę Półwyspu Helskiego. Po zażyciu kąpieli w morzu, także tych słonecznych warto wybrać się do Latarni Morskiej Rozewie, w której obecnie mieści się Muzeum Latarnictwa. Warto także odwiedzić słynny Dom Rybaka, który niegdyś pełnił funkcję hotelu. Obecnie mieści się w nim urząd miasta. Jest to także fantastyczny punkt widokowy.

Wieczorem życie tętni w centrum miasta, gdzie znajdują się liczne bary oraz restauracje a także dyskoteki. Władysławowo posiada bardzo duże zaplecze gastronomiczne, a także kwaterunkowe, dzięki czemu każdy turysta powinien znaleźć nocleg w cenie odpowiedniej dla niego.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 13.1 °C (55.6 °F)
  • prędkość wiatru: 7.18 km/h (4.46 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 270 °
  • zachmurzenie: 11 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Półwysep Helski w miejscowości Władysławowo

Półwysep Helski

Powiązane kategorie z kamerą nr 368:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.