Środa, 24.07.2024 16:28

Władysławowo - Plaża w dzielnicy Szotland

Plaża w dzielnicy Szotland - Władysławowo

Władysławowo kamera na plażę w dzielnicy Szotland

Dzielnica Szotland we Władysławowie niegdyś była zamieszkana głównie przez rybaków, zaś dziś jest to jedna z najważniejszych turystycznie części miasta. Na obrazie z kamery widoczna jest część plaży położona w obrębie wcześniej wspomnianej dzielnicy.

Szotland to jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic Władysławowa. Położona we wschodniej części miasta, nieco na uboczu, z dala od miejskiego zgiełku, a tym samym blisko Zatoki Puckiej i piaszczystych plaż nad Morzem Bałtyckim. Jest to również wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Opodal niedawno wyremontowanej ulicy Łąkowej znajduje się nowa siłownia pod chmurką, a także plac zabaw. Najnowszą inwestycją jest skwer nad zatoką, gdzie obecnie znajduje się największy plac zabaw we Władysławowie. Ponadto zostały tutaj także przygotowane boiska do siatkówki plażowej, stoły do gry w szachy i ping ponga oraz altany wraz z miejscem do grillowania.

Bez dwóch zdań dzielnica Szotland we Władysławowie jest niezwykle przyjaznym miejscem dla rodzin z mniejszymi dziećmi. Nawet przy nieco gorszej pogodzie, kiedy zażywanie kąpieli morskich nie jest możliwe, nikt nie będzie się tu nudzić.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.6 °C (67.4 °F)
  • prędkość wiatru: 0.48 km/h (0.3 mph)
  • wilgotność powietrza: 72 %
  • kierunek wiatru: 291 °
  • zachmurzenie: 83 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w dzielnicy Szotland w miejscowości Władysławowo

Plaża w dzielnicy Szotland

Powiązane kategorie z kamerą nr 402:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.