Sobota, 10.06.2023 02:29

Władysławowo - Plaża w Cetniewie

Plaża w Cetniewie - Władysławowo

Władysławowo kamera na plażę w Cetniewie

W granicach Władysławowa znajduje się aż 23 kilometry plaż. Począwszy od wspaniałych piaszczystych, szerokich i strzeżonych plaż, aż po kamieniste i niestrzeżone. Oczywiście największą popularnością cieszą się strzeżone kąpieliska, które uważane są za najbezpieczniejsze w województwie pomorskim.

Możliwość zażywania kąpieli morskich i słonecznych, to nie jedyne atrakcje czekające na urlopowiczów. W sezonie letnim na plażowiczów czekają zjeżdżalnie wodne, a także punkty gastronomiczne. Najmłodsi mają do dyspozycji również dmuchane konstrukcje, na których mogą się wyszaleć. Ponadto organizowane są tutaj turnieje piłki siatkowej, nożnej, a także wybory miss. Swoistą wisienką na torcie po pełnym dniu wrażeń mogą być wydarzenia kulturalne, występy artystyczne i dyskoteki odbywające się wieczorem na plaży.

Mimo, że jakość obrazu z tej kamery pozostawia wiele do życzenia, i w sumie nie pokazuje od najprzyjemniejszej strony plaży w Cetniewie we Władysławowie, to niech ten obraz będzie swoistą zachętą do odwiedzenia tej nadmorskiej miejscowości.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.9 °C (58.9 °F)
  • prędkość wiatru: 11.62 km/h (7.22 mph)
  • wilgotność powietrza: 77 %
  • kierunek wiatru: 72 °
  • zachmurzenie: 92 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w Cetniewie w miejscowości Władysławowo

Plaża w Cetniewie

Powiązane kategorie z kamerą nr 387:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.