Sobota, 22.06.2024 04:36

Władysławowo - Panorama Półwyspu Helskiego

Panorama Półwyspu Helskiego - Władysławowo

Władysławowo kamera z widokiem na Półwysep Helski

Niestety, kamera przekazuje obraz do internetu o bardzo słabej jakości, dlatego też przy pochmurnej pogodzie, obraz z tej kamery jest dość ciemny i niewyraźny. Zachęcamy więc do jak najczęstszego podglądania tej kamery, gdyż przykładowy obraz z kamery jest dowodem na to, że jest to interesujący widok. Kamera została zamontowana we Władysławowie i skierowana jest w stronę Półwyspu Helskiego.

Kamery udostępnione w naszym serwisie zostały założone przez miłośników Władysławowa, którzy nie posiadają zbyt dużych zasobów finansowych o czym możemy przekonać się podglądając obrazy z ich kamer - oczywiście mamy na myśli jakość kamer. Mimo to wszyscy powinniśmy docenić ich wysiłek, gdyż gdyby nie oni, kamer z Władysławowa nie byłoby zbyt wiele w internecie.

Amatorów jazdy na rowerze z pewnością ucieszy wiadomość, że z Władysławowa na Hel prowadzi ścieżka rowerowa. Niewątpliwie jest to wspaniała alternatywa dla samochód, którym teoretycznie na Hel dostalibyśmy się szybciej tyle, że latem na drodze na Hel powstają gigantyczne korki.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.9 °C (64.1 °F)
  • prędkość wiatru: 9.21 km/h (5.72 mph)
  • wilgotność powietrza: 80 %
  • kierunek wiatru: 117 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Panorama Półwyspu Helskiego w miejscowości Władysławowo

Panorama Półwyspu Helskiego

Powiązane kategorie z kamerą nr 398:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.