Piątek, 01.12.2023 01:58

Władysławowo - Morze z Hotelu Gwiazda Morza

Morze z Hotelu Gwiazda Morza - Władysławowo

Władysławowo kamera na morze z Gwiazdy Morza

Niewątpliwie jest to bardzo przyjemny widok mimo, że kamera została zamontowana dość daleko od portu i morza. Dzięki kamerze macie szansę zobaczyć statki, głównie kutry rybackie, wpływające i wypływające z portu.

Z roku na rok, coraz większą popularnością wśród turystów odwiedzających nadmorskie miejscowości cieszą się jednogodzinne rejsy statkiem po Morzu Bałtyckim. Z portu we Władysławowie turyści na morze wypłynąć mogą kutrem rybackim specjalnie przygotowanym do przewozu turystów. Koszt około godzinnego rejsu wynosi 20 złotych. Miłośnicy wędkowania wybrać się mogą na 8-godzinny połów dorsza wędką. Na miejscu możecie kupić świeżą rybę lub skonsumować gotową w jednej z portowych smażalni.

Na końcu falochronu, który jest także promenadą, znajduje się niewielka, zielona latarnia morska. Warto na jej tle zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, ponadto roztaczają się stąd fenomenalne widoki na morze, plażę oraz port. Kamera została zamontowana w budynku hotelu Gwiazda Morza położonym przy ulicy Hryniewickiego 12b we Władysławowie.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -3.8 °C (25.1 °F)
  • prędkość wiatru: 10.32 km/h (6.41 mph)
  • wilgotność powietrza: 87 %
  • kierunek wiatru: 253 °
  • zachmurzenie: 32 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1002 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Morze z Hotelu Gwiazda Morza w miejscowości Władysławowo

Morze z Hotelu Gwiazda Morza

Powiązane kategorie z kamerą nr 408:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.