Piątek, 23.02.2024 05:35

Władysławowo - Lunapark Sowiński

Lunapark Sowiński - Władysławowo

Władysławowo kamera na Lunapark Sowiński

Dojeżdżając do miasta już z daleka widoczna jest ogromna konstrukcja - Diabelskie Koło, z którego roztacza się fantastyczna panorama na miasto i jego okolice. Jest to jedna z wielu atrakcji dostępnych w Lunaparku Słowińskim we Władysławowie.

Jeśli chcecie podnieść swój poziom adrenaliny powinniście przejechać się najwyższą w Polsce kolejką górską Tajfun, długość toru wynosi około 500 metrów i z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia. Dla nieco wytrwalszych przygotowana została ekstremalna karuzela, gdzie doświadczycie przeciążeń sięgających 3G, a także będziecie "lecieć" do góry nogami. W lunaparku znajdują się jeszcze inne karuzele, które są mniej ekstremalne i nadają się dla rodziców z mniejszymi dziećmi. Ponadto możecie tu pojeździć na gokartach, pochodzić po linach w parku linowym, jak i również przejść się po Domku Strachu i Domku Azteków.

Jedną z najpopularniejszych atrakcji jest Diabelskie Koło. Około godzinna przejażdżka kosztuje 9 złotych. Nie jest to nazbyt wygórowana cena, a widoki zapierają dech w piersiach. Na miejscu funkcjonuje również kilka punktów gastronomicznych.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 9 °C (48.1 °F)
  • prędkość wiatru: 12.68 km/h (7.88 mph)
  • wilgotność powietrza: 90 %
  • kierunek wiatru: 185 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 989 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Lunapark Sowiński w miejscowości Władysławowo

Lunapark Sowiński

Powiązane kategorie z kamerą nr 397:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.