Sobota, 15.06.2024 21:48

Władysławowo - Ławeczka Jana Pawła II

Ławeczka Jana Pawła II - Władysławowo

Władysławowo kamera na ławeczkę Jana Pawła II

W zacisznym zakątku, tuż opodal kościoła pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny we Władysławowie znajduje się ławeczka, na której zasiadł błogosławiony Papież Jan Paweł II.

Karol Wojtyła odegrał niesamowicie ważną rolę w historii Polski, Świata, a przede wszystkim Polaków. I mimo, że już nie ma go z nami, to dalej żyje w naszych sercach i umysłach, a rozmowa, nawet z posągiem przedstawiającym sylwetkę Papieża, przynosi ulgę wielu turystom przybywającym do Władysławowa. Nawet na wakacjach czasem ciężko uciec od problemów życia codziennego, stresu związanego z pracą, i właśnie tu, przy posągu Jana Pawła II, możecie z nim porozmawiać, zwierzyć się ze swoich problemów, a także podzielić się swoimi sukcesami.

Do ławeczki, na której siedzi Papież bardzo często ustawiają się długie kolejki, dlatego też, jeśli chcecie porozmawiać nieco dłużej i na osobności, musicie się tu wybrać wczesnym rankiem. Warto również usiąść na ławeczce i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, mimo, że jest to posąg, to będzie ono miało wyjątkowe znaczenie.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.2 °C (62.9 °F)
  • prędkość wiatru: 6.65 km/h (4.13 mph)
  • wilgotność powietrza: 96 %
  • kierunek wiatru: 171 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ławeczka Jana Pawła II w miejscowości Władysławowo

Ławeczka Jana Pawła II

Powiązane kategorie z kamerą nr 390:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.