Czwartek, 30.03.2023 04:40

Witów - Kolej krzesełkowa

Kolej krzesełkowa - Witów

Witów Ski kamera na kolej krzesełkową

W malowniczym otoczeniu Tatr Zachodnich ulokowana jest niewielka wieś Witów, położona w górnym biegu potoku Czarnego Dunajca. Tutaj też mieści się ośrodek narciarski Witów-Ski, którego głównym elementem jest widoczna na obrazie z kamery kolej krzesełkowa.

W pobliżu górnej stacji wyciągu krzesełkowego rozpoczyna się 2 kilometrowa trasa biegowa, tutaj też swój początek ma bardzo szeroki stok narciarski o długości 900 metrów, w pobliżu którego znajduje się snowpark. Równolegle do kolejki krzesełkowej położony jest wyciąg talerzykowy o długości 120 metrów. Wszystkie trasy są naśnieżane oraz oświetlone, co umożliwia szusowanie na stokach do późnych godzin wieczornych.

Bardzo dobrze prezentuje się też zaplecze gastronomiczne ośrodka narciarskiego Witów-Ski, przy kasach położone są dwie restauracje - jeszcze jeden punkt gastronomiczny znajdziemy nieopodal górnej stacji kolejki krzesełkowej. Nie sposób też nie wspomnieć o dodatkowej atrakcji jaką jest specjalnie przygotowany plac zabaw dla dzieci. Z górnej stacji kolejki krzesełkowej roztacza się przepiękny widok na zasypaną białym puchem okolicę.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -3.8 °C (25.2 °F)
  • prędkość wiatru: 3.77 km/h (2.34 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 190 °
  • zachmurzenie: 90 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kolej krzesełkowa w miejscowości Witów

Kolej krzesełkowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 208:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.