Wtorek, 03.10.2023 12:12

Władysławowo - Port rybacki na żywo

Port rybacki na żywo - Władysławowo

Władysławowo kamera na żywo na port rybacki

Dumą Władysławowa jest rozległa, ponad 20 kilometrowa plaża, która jest fenomenalnym miejscem wypoczynku dla miłośników kąpieli słonecznych i morskich oraz amatorów sportów wodnych. Jest to również wspaniałe miejsce, gdzie każdy może oddać się błogiemu lenistwu. Dzięki rozległej plaży nie jesteśmy skazani na pobyt wśród gwarnych turystów, i bez problemu znajdziemy miejsce, gdzie będziemy mogli wsłuchać się w hipnotyzujący szum morza.

Plaża, choć jest największą atrakcją Władysławowa nie jest jedyną. Warto trochę czasu poświęcić na zwiedzanie miasta, a w tym portu, który jest obowiązkowym punktem zwiedzania. Podczas wizyty w porcie zobaczycie liczne statki wpływające i wypływające z niego, a także kutry rybackie, które oferują godzinne rejsy turystyczne po Morzu Bałtyckim. Istnieje także możliwość 8 godzinnej wyprawy na połów dorsza wędką.

Port rybacki we Władysławowie to przede wszystkim wspaniałe miejsce dla turystów głodnych wrażeń. Z końca falochronu roztaczają się wspaniałe widoki na morze, port oraz oczywiście plaże. Gdy głód zacznie doskwierać warto wybrać się do jednej z kilku portowych smażalni ryb, a jeśli wolicie sami ją przygotować, na miejscu możecie zakupić świeżą rybę.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.9 °C (73.2 °F)
  • prędkość wiatru: 12.2 km/h (7.58 mph)
  • wilgotność powietrza: 54 %
  • kierunek wiatru: 194 °
  • zachmurzenie: 87 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1007 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Port rybacki na żywo w miejscowości Władysławowo

Port rybacki na żywo

Powiązane kategorie z kamerą nr 409:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.