Wtorek, 26.10.2021 00:25

Szczecin - Ulica Szymanowskiego

Ulica Szymanowskiego - Szczecin
Link źródłowy

Szczecin kamera na ulicę Szymanowskiego

Widoczny dzięki kamerze skrawek osiedla znajduje się przy ulicy Szymanowskiego w Szczecinie. Ulica zlokalizowana jest w obrębie dzielnicy Śródmieście-Północ, tuż przy skwerze Jasne Błonia, rozciągającym się od gmachu Urzędu Miejskiego po ul. Księdza Piotra Skargi.

Na wysokości ul. Piotra Skargi, Jasne Błonia przechodzą w duży Park Kasprowicza, do którego przynależą takie obiekty zielone, jak Ogród Różany i Dendrologiczny. W Parku Kasprowicza, w jego zachodniej części, znajduje się także Teatr Letni imienia Heleny Majdaniec, będący miejscem imprez plenerowych, koncertów i lokalnych uroczystości. Teatr jest jednym z największych tego typu obiektów w Polsce, pomieści 4500 widzów, a jego scena ma powierzchnię 670 m2.

Mimo że widoczne z kamery bloki nie zachęcają do zapuszczenia się w te rejony, warto przyjechać do okolicznych parków, zwiedzić je, obejrzeć okoliczne pomniki oraz pięknie odrestaurowany gmach Urzędu Miejskiego, z którego widok rozpościera się na Jasne Błonia. Okoliczne parki są popularnym miejscem spotkań mieszkańców Szczecina, którzy potrafią docenić urok i spokój tych miejsc.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 6.4 °C (43.4 °F)
  • prędkość wiatru: 3.6 km/h (2.24 mph)
  • wilgotność powietrza: 86 %
  • kierunek wiatru: 160 °
  • zachmurzenie: 97 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ulica Szymanowskiego w miejscowości Szczecin

Ulica Szymanowskiego

Powiązane kategorie z kamerą nr 570:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.