Sobota, 22.06.2024 03:58

Szczecin - Aleja Jana Pawła II

Aleja Jana Pawła II - Szczecin
Link źródłowy

Szczecin kamera na Aleję Jana Pawła II

Dzięki tej kamerze możemy poczuć się niemal jak prezydent miasta Szczecin, zlokalizowana jest bowiem w gabinecie prezydenta i pozwala nam cieszyć oko tym samym widokiem, który podziwia miejski włodarz będąc w pracy czyli na Aleję Papieża Jana Pawła II.

Urząd Miasta Szczecin znajduje się przy ul. Armii Krajowej 1. Jego siedzibę stanowi wybudowany w latach 1924-1927 budynek, o zachwycającej architekturze, wzniesiony specjalnie na potrzeby administracyjne Prowincji Pomorskiej. Budynki główne ulokowane są wokół imponującego dziedzińca, którego widok od lat uprzyjemnia pracę najwyższym urzędnikom miejskim.

Zabytkowy gmach szczególnie atrakcyjnie wygląda nocą, odremontowana fasada jest wtedy oświetlona zielonymi światłami podkreślającymi detale budynku. W pobliżu znajdują się Jasne Błonia i Park Kasprowicza oraz Ogród Botaniczny i Ogród Dendrologiczny. Po tych zielonych terenach odbyć można przyjemny i relaksujący spacer w otoczeniu pięknej przyrody. Jeśli nie jesteśmy zainteresowani tego typu rozrywką, zawsze możemy skierować kroki do pobliskiej galerii „Galaxy Centrum”.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.8 °C (65.9 °F)
  • prędkość wiatru: 4.31 km/h (2.68 mph)
  • wilgotność powietrza: 79 %
  • kierunek wiatru: 150 °
  • zachmurzenie: 98 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1006 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Aleja Jana Pawła II w miejscowości Szczecin

Aleja Jana Pawła II

Powiązane kategorie z kamerą nr 564:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.