Sobota, 18.05.2024 16:09

Spytkowice ↓

Spytkowice - Kompleks narciarski Beskid

Link źródłowy

Spytkowice kamera na kompleks Beskid

Spytkowice to niewielka wieś położona 27 kilometrów od granicy ze Słowacją na złączeniu Beskidu Orawsko-Podhalańskiego oraz Kotliny Rabczańskiej. Miejscowość położona na uboczu zadowoli wszystkich turystów pragnących ciszy i spokoju.

Widoczny na obrazie z kamery czteroosobowy wyciąg krzesełkowy znajduje się na stacji narciarskiej Beskid Spytkowice. Zimą kiedy spadnie śnieg turyści do dyspozycji mają trzy trasy niebieskie oraz jedną zieloną oślą łączkę - wszystkie są oświetlone, sztucznie naśnieżane, ratrakowane oraz nagłośnione. Na terenie kompleksu znajduje się również szkółka narciarska, serwis i wypożyczalnię sprzętu, punkty gastronomiczne oraz dla najmłodszych przedszkole narciarskie, gdzie nauczą się jeździć na nartach pod okiem doświadczonych instruktorów. Dużym udogodnieniem jest obowiązujący karnet na terenie ośrodka - BeskidSki, który jest ważny jeszcze w 7 innych kompleksach narciarskich m.in. Śnieżnica w Kasinie Wielkiej, Ryterski-Raj w Rytrze (możecie je zobaczyć dzięki kamerom udostępnionym w naszym serwisie).

Ośrodek narciarski Beskid Spytkowice jest wspaniałym miejscem urlopowym dla rodzin z dziećmi, łagodne stoki narciarskie, pozwolą starszym i młodszym pociechom bez większego ryzyka nauczyć się jeździć na nartach, nad bezpieczeństwem na stoku czuwa Grupa Podhalańska GOPR.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.9 °C (58.9 °F)
  • prędkość wiatru: 3.8 km/h (2.36 mph)
  • wilgotność powietrza: 72 %
  • kierunek wiatru: 47 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kompleks narciarski Beskid w miejscowości Spytkowice

Kompleks narciarski Beskid

Powiązane kategorie z kamerą nr 139:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.