Piątek, 19.04.2024 20:21

Rytro - Stacja narciarska

Link źródłowy

Rytro Ski kamera na stację narciarską

W znanej z lektury Dolinie Roztoki znajduje się niewielka stacja narciarska Rytro-Ski, zwana również Ryterskim Rajem. Trasy narciarskie zostały wyznaczone na północnych stokach Jastrzębskiej Góry położonej w obrębie Beskidu Sądeckiego.

Jak na niewielki ośrodek narciarski Rytro-Ski posiada bardzo dobrze zorganizowany teren zjazdowy oraz nowoczesną infrastrukturę. Głównym elementem ośrodka narciarskiego jest czteroosobowa kolej krzesełkowa o długości 700 metrów. Z górnej stacji narciarze do wyboru mają dwie trasy zjazdowe, czerwoną i niebieską. Trasa czerwona (700 metrów) biegnie wzdłuż wyciągu, początkowo jest dość stroma natomiast dalej, nieco łagodnieje. Trasa niebieska o długości 1200 metrów jest wręcz idealna dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w jeździe na nartach.

Ryterski Raj to wspaniałe miejsce do rozpoczęcia swojej przygody z nartami. Poza wspomnianymi wcześniej trasami, są tu wyznaczone również inne, które nadają się do nauki jazdy na nartach. Dla najmłodszych przygotowana została trasa zielona, zaś nieco starsi do dyspozycji mają dwie krótkie trasy niebieskie.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 2.9 °C (37.2 °F)
  • prędkość wiatru: 2.85 km/h (1.77 mph)
  • wilgotność powietrza: 75 %
  • kierunek wiatru: 186 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1008 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska w miejscowości Rytro

Stacja narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 318:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.