Sobota, 13.04.2024 17:53

Rytro - Panorama ze Wzgórza Zamkowego

Panorama ze Wzgórza Zamkowego - Rytro

Ryterski Raj kamera internetowa z ośrodka narciarskiego

Na obrazie z kamery widoczna jest dolna stacja wyciągu narciarskiego, znajdująca się na terenie ośrodka Ryterski Raj w Rytrze. Idealne miejsce wypoczynku dla całej rodziny jak i paczki znajomych.

W ośrodku przygotowanych zostało 5 tras narciarskich, przy dolnej i górnej stacji wyciągu zlokalizowane są punkty gastronomiczne. Swoje pierwsze kroki na nartach dzieci rozpoczną na bezpiecznej Rogasiowej łące. W tym roku zostanie otwarta kolejna, nowa trasa dla najmłodszych wraz z wyciągiem orczykowym przystosowanym do dzieci.

Na terenie ośrodka narciarskiego Ryterski Raj odbywają się zawody o "Młodzieżowy Puchar Polski w narciarstwie alpejskim". W naszym serwisie znajduje się kilka kamer z kompleksu narciarskiego Ryterski Raj, zapraszamy do oglądania i wymiany opinii w komentarzach.

Przykładowy obraz z kamery: Panorama ze Wzgórza Zamkowego w miejscowości Rytro

Panorama ze Wzgórza Zamkowego