Czwartek, 30.03.2023 04:03

Rytro - Ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski - Rytro

Rytro kamera na ośrodek narciarski Ryterski Raj

Kolejna kamera z widokiem na ośrodek narciarski położony w miejscowości Rytro. Ryterski Raj to kompleks tras narciarskich dla początkujących oraz wytrawnych miłośników dwóch desek. Trasy są naśnieżane oraz oświetlone, dzięki czemu możliwa jest jazda do późnych godzin wieczornych.

Ośrodek narciarski Rytro-Ski jest również przyjazny dzieciom, na jego terenie działa Akademia Narciarska, gdzie pod okiem profesjonalnych instruktorów najmłodsi nauczą się podstaw jazdy na nartach lub snowboardzie. Przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego znajduje się "Oberża pod Aniołami", gdzie skosztować możemy regionalnych przysmaków z grilla, jest to miejsce spotkań narciarzy. Pyszne jedzenie, w sympatycznym towarzystwie przy dobrej muzyce - czego chcieć więcej po całodziennym szusowaniu na stokach?

Rytro z racji swojego położenia na uboczu stanowić może świetną alternatywę dla popularnych oraz zatłoczonych stacji narciarskich. Nie uświadczymy tu długich kolejek do wyciągu, jak to bywa w Zakopanem lub Białce Tatrzańskiej. Ryterski-Raj to miejsce gdzie zaznamy ciszy, spokoju oraz odetchniemy pełną piersią.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -2 °C (28.3 °F)
  • prędkość wiatru: 4.25 km/h (2.64 mph)
  • wilgotność powietrza: 77 %
  • kierunek wiatru: 185 °
  • zachmurzenie: 89 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Rytro

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 194:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.