Piątek, 19.07.2024 10:07

Puck - Przystań jachtowa

Przystań jachtowa - Puck
Link źródłowy

Puck kamera na przystań jachtową

Kamera usytuowana w Pucku, umożliwia podgląd przystani jachtowej mieszczącej się w tamtejszym porcie. Port położony jest w zachodniej części Zatoki Puckiej na Pobrzeżu Kaszubskim. Bosmanat obiektu mieści się przy ulicy Żeglarzy 1.

Widoczna marina jachtowa posiada możliwość obsługiwania jachtów liczących do 20 metrów długości i o zanurzeniu do 2,8 m. Na początku i końcu sezonu żeglarskiego mamy okazję obserwować transport łodzi z nabrzeża do wody dźwigiem, który widoczny jest w lewym skraju ekranu.

W sezonie przystań pełna jest łodzi, spacerowiczów oraz pasażerów oczekujących nadpłynięcia Tramwaju Wodnego, przeznaczonego do świadczenia usług komunikacji miejskiej, rejsów turystycznych oraz zajęć szkoleniowo-dydaktycznych. Nietypową atrakcją jest możliwość zorganizowania, na pokładzie tramwaju, zajęć edukacyjnych. W czasie rejsu, w sali dostosowanej do pomieszczenia 28 uczniów, mogą odbyć się zajęcia z geografii, chemii, fizyki oraz techniki okrętowej i bezpieczeństwa na wodzie. Możliwe jest także zorganizowanie zajęć laboratoryjnych przy specjalnie przystosowanych do tego stanowiskach.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.5 °C (67.1 °F)
  • prędkość wiatru: 8.66 km/h (5.38 mph)
  • wilgotność powietrza: 72 %
  • kierunek wiatru: 295 °
  • zachmurzenie: 82 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Przystań jachtowa w miejscowości Puck

Przystań jachtowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 509:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.