Sobota, 18.05.2024 16:03

Pszów ↓

Pszów - Kort tenisowy - Lodowisko

Link źródłowy

Pszów kamera na lodowisko i kort tenisowy

Kamera została zamontowana wewnątrz lodowiska usytuowanego przy ulicy Sportowej w Pszowie. Przez większość roku płyta lodowiska służy jako kort tenisowy, natomiast późną jesienią rozpoczyna się białe szaleństwo.

Pierwsze sztuczne lodowisko powstało w Pszowie w latach 70. Było sponsorowane przez Kopalnię Węgla Kamiennego Anna, a już w roku 1973 powołana została sekcja hokejowa, która istniała jedynie przez 4 lata. W latach 90 kopalnia przestała eksploatować lodowisko. W tym samym czasie okazało się, że instalacja chłodząca nadawała się już do wymiany. Po kilku latach teren lodowiska został przekazany przez zarząd Kopalni Węgla Kamiennego Anna dla miasta i już w 2001 roku oddane zostało do użytku nowe lodowisko. W 2004 roku wybudowane zostało zadaszenie, a następnie uzupełniona została infrastruktura sportowa tak, aby obiekt służył mieszkańcom do celów rekreacyjno-sportowych przez cały rok.

Obecnie, oprócz lodowiska i kortów tenisowych, w obrębie lodowiska utworzony został skatepark, siłownia i tenis stołowy. Bilety wstępu na lodowisko to odpowiednio 4 i 6 złotych, za bilet godzinny ulgowy i normalny.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 21.6 °C (70.9 °F)
  • prędkość wiatru: 1.43 km/h (0.89 mph)
  • wilgotność powietrza: 51 %
  • kierunek wiatru: 167 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kort tenisowy - Lodowisko w miejscowości Pszów

Kort tenisowy - Lodowisko

Powiązane kategorie z kamerą nr 900:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.