Wtorek, 25.06.2019 23:41

Olsztyn - Ryby w jeziorze

Ryby w jeziorze - Olsztyn

Olsztyn kamera na ryby w jeziorze

Kamera została zamontowana na dnie jeziora położonego w województwie warmińsko-mazurskim. Prawdopodobnie jest to pierwszy tego typu projekt w Europie pozwalający na podglądanie podwodnego życia ryb w czasie rzeczywistym. Niestety nie jesteśmy w stanie określić, w którym z jezior zamieszczona jest kamera, gdyż nie została podana taka informacja na stronie firmy.

Kamera z pewnością zachwyci amatorów wędkarstwa, którym umożliwi poznanie zachowań ryb w wodzie o różnych porach dnia, a przede wszystkim jak reagują na różne przynęty, którymi ryby są karmione przez właścicieli kamery. Na obrazie z kamery zobaczyć możemy liny, szczupaki, leszcze, okonie, a także płotki. Choć życie pod wodą wydaje się być spokojne, czasem okiem kamery możecie zaobserwować atak szczupaka na płotkę lub przyjrzeć się bliżej rybie, która "otwiera paszczę" do kamery.

Obraz z kamery może co jakiś czas zanikać, ze względu na prace techniczne mające na celu wyczyszczenie obiektywu, wymianie akumulatorów lub zmianą miejsca obserwacji. W warunkach podwodnych bardzo szybko glony osadzają się na kamerze powodując pogorszenie jakości obrazu.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19 °C (66.2 °F)
  • prędkość wiatru: 0.8 km/h (0.5 mph)
  • wilgotność powietrza: 77 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ryby w jeziorze w miejscowości Olsztyn

Ryby w jeziorze

Powiązane kategorie z kamerą nr 658:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.