Czwartek, 07.07.2022 02:49

Niestachów - Stok narciarski

Stok narciarski - Niestachów
Link źródłowy

Niestachów kamera na stok narciarski

Niestachów to niewielka miejscowość położona opodal Kielc. To właśnie tu, na zboczach góry Otrocz wznoszącej się na wysokość 372 m n.p.m. znajduje się ośrodek narciarski, którego stok zobaczyć możecie na obrazie z kamery.

Stacja narciarska Niestachów niewątpliwie jest dobrym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z nartami, znajdziemy tu trzy łagodne trasy narciarskie, które obsługiwane są przez trzy wyciągi orczykowe. Najmłodsi do dyspozycji mają oddzielny wyciąg na linę o długości 80 metrów, funkcjonuje przy nim przedszkole narciarskie. Rodzice, których dzieci znudziły się jazdą na nartach mogą je zaprowadzić na zimowy plac zabaw. Wszystkie trasy są oświetlone, sztucznie naśnieżane oraz ratrakowane. Przy stoku narciarskim funkcjonuje punkt gastronomiczny.

Ośrodek narciarski w Niestachowie pomóc może w przygotowaniu formy przed wyjazdem w wyższe góry a zarazem, stanowi wspaniałą alternatywę dla mieszkańców Kielc oraz pobliskich miejscowości, którzy nie mogą sobie pozwolić z różnych względów na dłuższy oraz droższy pobyt w górach.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 13.4 °C (56.2 °F)
  • prędkość wiatru: 3.23 km/h (2.01 mph)
  • wilgotność powietrza: 1 %
  • kierunek wiatru: 263 °
  • zachmurzenie: 63 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 990 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Niestachów

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 230:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.