Sobota, 25.05.2024 17:11

Myślenice - Myślenice-Ski - parking

Myślenice-Ski - parking - Myślenice

Myślenice Ski widok z kamery LIVE na parking

Powyższy widok zdecydowanie nie należy do najciekawszych, bowiem szklane oko kamery skierowane zostało na parking usytuowany tuż przy dolnej stacji jednoosobowej kanapy, która zimą niestety nie jest użytkowana. Niemniej jednak pozwala się zorientować, jakie obecnie jest zatłoczenie w stacji narciarskiej.

Myślenice Ski to bez wątpienia doskonały pomysł dla miłośników narciarstwa mieszkających w Krakowie, bowiem jest to praktycznie najbliżej położony stok narciarski z prawdziwego zdarzenia. Z obrzeży miasta do Myślenic samochodem drogę pokonamy w około 20 minut, a wiedzie do miasta dwupasmowa szosa. Ogromnym atutem stacji jest także północna ekspozycja stoku, dzięki czemu panują tutaj zazwyczaj doskonałe warunki narciarskie przez cały dzień.

Warto także wspomnieć o tutejszej infrastrukturze. Amatorzy sportów zimowych mogą na miejscu liczyć na wypożyczalnię i serwis sprzętu narciarskiego, a także przytulną restaurację usytuowaną pod szczytem góry Chełm. Miłośnicy nocnej jazdy również będą zadowoleni, bowiem po zmroku roztaczają się stąd fantastyczne widoki na oświetlone tysiącami świateł miejscowości.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 23.1 °C (73.5 °F)
  • prędkość wiatru: 3.06 km/h (1.9 mph)
  • wilgotność powietrza: 53 %
  • kierunek wiatru: 72 °
  • zachmurzenie: 76 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Myślenice-Ski - parking w miejscowości Myślenice

Myślenice-Ski - parking

Powiązane kategorie z kamerą nr 1127:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.