Sobota, 09.12.2023 13:35

Łeba - Plaża A

Link źródłowy

Łeba kamera na żywo na plażę A

Łeba to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych położonych na polskim wybrzeżu nad Morzem Bałtyckim. Miasteczko usytuowane jest przy ujściu rzeki Łeby do morza, pomiędzy dwoma jeziorami Łebsko i Gardno. Swą renomę i popularność Łeba zawdzięcza doskonałemu położeniu, a także kapitalnym walorom naturalnym, mikroklimatycznym i bogatej infrastrukturze turystycznej.

Łeba to bez wątpienia doskonałe miejsce do uprawiania sportów wodnych, szczególnie windsurfingu, a także żeglarstwa morskiego i śródlądowego, wędkarstwa oraz po prostu do zażywania kąpieli wodnych i słonecznych. Ponadto kurort jak i jego najbliższe okolice słyną z fenomenalnych wydm ruchomych, które są jedną z największych atrakcji miasteczka. Położone są głównie na terenie Słowiańskiego Parku Narodowego, na zachód od miasta.

Kamera, przekazująca powyższy obraz, zamontowana została na terenie Hotelu Neptun, a jej obiektyw skierowany został na plażę A. Jak widać na powyższych zdjęciach z kamery, Łeba pochwalić się może szerokimi i pięknymi plażami z fantastycznie miękkim i czystym piaskiem. Ponadto turyści z pewnością zadowoleni będą także z tutejszej infrastruktury, która obejmuje bardzo dobrze rozwiniętą gastronomię, a także szeroki wachlarz atrakcji dodatkowych m.in: trampoliny, zjeżdżalnie wolne.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -0.2 °C (31.6 °F)
  • prędkość wiatru: 6.28 km/h (3.9 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 170 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża A w miejscowości Łeba

Plaża A

Powiązane kategorie z kamerą nr 1164:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.