Sobota, 15.06.2024 21:56

Kamery w Key West (3)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Key West - opis

Key West to stosunkowo nieduże miasto położone w południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Miejscowość rozciąga się na archipelagu Florida Keys. Key West jest miejscowością typowo turystyczno-wypoczynkową. Odwiedzana jest przez wielu turystów o każdej porze roku, w tym także gwiazdy filmowe i muzyczne.

Key West pochwalić się może niezwykle bogatą bazą hotelową oraz gastronomiczną, a także rozrywkową. Koniecznie trzeba wspomnieć także o tym, iż miejscowość szczyci się ciekawą ofertą muzealną. Wśród turystycznych atrakcji wymienić należy obelisk symbolizujący najdalej wysunięty na południe punkt USA. Dom Ernesta Hemingwaya, w którym aktualnie mieści się muzeum. Warto także wstąpić do Muzeum Wraków oraz słynnego Key West Aquarium, gdzie możemy zobaczyć liczne gatunki ryb.

Opisywane miasto jest niezwykle popularne wśród miłośników sportów wodnych. Panują tutaj doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa, parasailingu (na nartach za łodzią motorową), wędkarstwa morskiego oraz oczywiście do nurkowania wśród malowniczych raf koralowych. W Key West zdecydowanie odnajdą się miłośnicy wypoczynku nad wodą, którzy wieczorem lubią wyjść na miasto.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.