Poniedziałek, 20.05.2024 11:57

Kazimierz Dolny - Panorama Miasta

Panorama Miasta - Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny kamera na panoramę miasta

Kazimierz Dolny jest idealną propozycją dla mieszkańców sąsiednich województw na weekendowy wypoczynek, a także dla wszystkich tych, którzy planują spędzić nieco więcej czasu w województwie lubelskim. Wspaniałe zabytki, a także reprezentacyjny Rynek, zachwycą każdego turystę przybywającego do Kazimierza Dolnego.

Choć Kazimierz Dolny to niewielkie miasteczko liczące nieco ponad 3500 tysiąca mieszkańców, to posiada bardzo dobrze rozwiniętą bazę noclegową, na którą w dużej mierze składają się pokoje gościnne i kwatery prywatne, a także niewielkie kameralne pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne. W Kazimierzu nie brakuje także hoteli świadczących najwyższą jakość usług, które niejednokrotnie posiadają rozbudowane kompleksy SPA i gabinety odnowy biologicznej. Niemniej jednak, jest to rozwiązanie dość drogie, lecz przy krótkim pobycie z pewnością pozwoli poczuć namiastkę luksusu.

Kamera prezentująca powyższy obraz zamontowana jest na budynku obiektu hotelowego "Noce i Dnie" oferującego wynajem pokoi i apartamentów. Niewątpliwie, widok z tej kamery jest bardzo przyjemny, choć szkoda, że nie jest ona zamontowana nieco wyżej, wtedy też moglibyśmy zobaczyć o wiele więcej.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.3 °C (68.6 °F)
  • prędkość wiatru: 2.96 km/h (1.84 mph)
  • wilgotność powietrza: 57 %
  • kierunek wiatru: 224 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Panorama Miasta w miejscowości Kazimierz Dolny

Panorama Miasta

Powiązane kategorie z kamerą nr 722:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.