Sobota, 06.03.2021 12:36

Jastrzębia Góra - Morze z pensjonatu Victor

Morze z pensjonatu Victor - Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra kamera na morze z pensjonatu Victor

Kamera usytuowana jest na zachodnim skraju Jastrzębiej Góry. Widok na morze rozpościera się z okien Pensjonatu Victor zlokalizowanego na trzydziestometrowym klifie przy ulicy Bałtyckiej 33. Wybierając tą lokalizację możecie być pewni, że jedynym hałasem w okolicy będzie szum fal morskich i krzyk mew.

Luksusowy pensjonat przypomina mały pałacyk. Oferuje 10 schludnych pokoi (w tym 3 czteroosobowe apartamenty), wspaniałą restaurację z regionalnymi potrawami, zadbany ogród, tarasy i świetną lokalizację bardzo blisko morza. Miejsce jest przystosowane do pobytu z dziećmi (istnieje możliwość wynajęcia dodatkowego łóżka dziecięcego), jednak warto zaplanować tutaj spokojny i romantyczny wypoczynek we dwoje, pamiętając o tym, że ceny noclegów nie należą do najniższych.

Dużym udogodnieniem ze strony pensjonatu, kierowanym do właścicieli czworonogów, jest możliwość przebywania z psem. Cennik przewiduje taką możliwość za stosunkowo niewielką opłatę, a osoby planujące spędzić tu noc nie muszą martwić się organizowaniem opieki dla swojego pupila.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4.4 °C (40 °F)
  • prędkość wiatru: 15.4 km/h (9.57 mph)
  • wilgotność powietrza: 56 %
  • kierunek wiatru: 256 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1029 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Morze z pensjonatu Victor w miejscowości Jastrzębia Góra

Morze z pensjonatu Victor

Powiązane kategorie z kamerą nr 491:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.