Środa, 28.07.2021 10:38

Jarosławiec - Arka

Arka - Jarosławiec

Jarosławiec kamera z ośrodka Arka

Powyższy obraz pochodzi z kamery obrotowej zamontowanej w pobliżu ośrodka wczasowo-rehabilitacyjnego Arka w Jarosławcu. Ośrodek usytuowany jest przy ulicy Bałtyckiej 103, kilkaset metrów od plaży i Bałtyku.

W zależności, w którym momencie zaczniemy podglądać kamerę może być ona skierowana w stronę ośrodka Arka lub w stronę Bałtyku i położonego w pobliżu zejścia na promenadę nadmorską. Wielu turystów z pewnością zadowoli fakt, iż w Jarosławcu znajdują się dwa strzeżone kąpieliska, Jarosławiec Wschód i Jarosławiec Zachód. Od 1 lipca 2012 roku na kąpielisku Jarosławiec Wschód powiewa Błękitna Flaga, która jest przyznawana przez międzynarodowe jury. Flaga przyznawana jest kąpieliskom, które spełniaj najwyższe kryteria w kategoriach: najczystsza woda, informacja i edukacja ekologiczna i przyrodnicza, bezpieczeństwa, a także zarządzania środowiskowego.

Program Błękitna Flaga obecnie obejmuje ponad 40 krajów, gdzie wyróżnionych zostało w sumie ponad 3200 kąpielisk i marin. W Polsce wyróżnionych zostało aż 21 kąpielisk oraz 5 marin.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 24.1 °C (75.5 °F)
  • prędkość wiatru: 7.39 km/h (4.59 mph)
  • wilgotność powietrza: 59 %
  • kierunek wiatru: 241 °
  • zachmurzenie: 55 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Arka w miejscowości Jarosławiec

Arka

Powiązane kategorie z kamerą nr 475:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.