Sobota, 15.06.2024 21:32

Istebna - Stok narciarski Złoty Groń

Stok narciarski Złoty Groń - Istebna

Istebna kamera na stok narciarski Złoty Groń

Na obrazie z kamery widoczny jest stok narciarski oraz górna stacja wyprzęganej sześcioosobowej kolejki krzesełkowej położonej na terenie ośrodka narciarskiego Złoty Groń. Informacje na temat tras i wyciągów znajdziecie w opisach pozostały kamer ze Złotego Gronia. Jako, że nie ma dostępnych kamer online z wyciągi Chichot, a został on objęty wspólnym karnetem, chcemy wam przybliżyć parametry sąsiedniego wyciągu.

W sezonie 2013/2014 klienci stacji narciarskiej Złoty Groń uzyskali możliwość korzystania z sąsiedniego wyciągu orczykowego Chichot, który został objęty wspólnym systemem karnetów. Niewątpliwie usprawniło to działanie obu stacji, a przede wszystkim zmniejszyło się zagęszczenie narciarzy na poszczególnych trasach ale również skutkowało to zmniejszeniem czasu oczekiwania w kolejce. Kolejną olbrzymią zaletą jest to, że narciarze zyskali po prostu więcej tras narciarskich w tej samej cenie, dzięki czemu Złoty Groń i Chichot stał się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Z górnej stacji kolejki krzesełkowej została wyznaczona trasa, która prowadzi do dolnej stacji wyciągu orczykowego Chichot. Wyciąg o długości 570 metrów położony jest równolegle do wyciągu krzesełkowego. Z górnej stacji orczyka narciarze do wyboru mają dwie trasy narciarskie. Warto jednak pamiętać, że są to bardziej warianty, niż autonomiczne trasy zjazdowe.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.5 °C (59.9 °F)
  • prędkość wiatru: 3.2 km/h (1.99 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 165 °
  • zachmurzenie: 47 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski Złoty Groń w miejscowości Istebna

Stok narciarski Złoty Groń

Powiązane kategorie z kamerą nr 353:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.