Sobota, 22.06.2024 04:57

Ełk - Osiedle Konieczki

Osiedle Konieczki - Ełk

Ełk kamera IP na Osiedlu Konieczki

Kamera przekazująca obraz w formie zdjęcia została zamontowana na osiedlu Konieczki położonym w północno-wschodniej części Ełku. Osiedle Konieczki od zachodu graniczy z osiedlem Północ II, natomiast od południa z Zatorzem.

Powyższe zdjęcia z kamery nie ukazują najciekawszego miejsca w Ełku, niemniej jednak te mazurskie miasteczko warto odwiedzić, bowiem czeka tutaj na turystów szereg różnych atrakcji. Ełk położony jest niemal w samym centrum Zielonych Płuc Polski, jest to jeden z najcenniejszych ekosystemów nie tylko w kraju, ale nawet w Europie. Można tutaj odpocząć od codziennego zgiełku wielkich miast i nacieszyć oko różnorodnością przyrody i krajobrazów. Liczne lasy i jeziora, a także ciekawa fauna i flora sprawia, że jest to doskonałe i niezwykle interesujące miejsce do wypoczynku. W Ełku znajduje się kilka zabytków godnych polecenia. Niewątpliwie należą do nich budynki Szkoły Artystycznej, Starej Szkoły Muzycznej, Sądu Rejonowego, a także Seminarium Duchowego. Miłośnicy zabytkowej architektury sakralnej z pewnością zwrócą szczególną uwagę na kościół Chrześcijan Baptystów czy też kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Urlopowicze przebywający w Ełku na brak atrakcji narzekać nie mogą. W mieście znajduje się plaża miejska, gdzie turyści mogą nie tylko się opalać i kąpać do woli, ale także wypożyczyć sprzęt wodny. Natomiast turyści szukający ciszy i spokoju mogą wybrać się na wyprawę kajakową jedną z wielu rzek, a tam z pewnością znajdą cichy, spokojny i malowniczy zakątek.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.7 °C (60.2 °F)
  • prędkość wiatru: 5.78 km/h (3.59 mph)
  • wilgotność powietrza: 73 %
  • kierunek wiatru: 109 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Osiedle Konieczki w miejscowości Ełk

Osiedle Konieczki

Powiązane kategorie z kamerą nr 887:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.