Sobota, 13.04.2024 17:01

Chyrowa - Wyciąg narciarski

Wyciąg narciarski - Chyrowa

Chyrowa Ski kamera na wyciąg narciarski

Chyrowa to niewielka, a przy tym niesamowicie popularna wieś położona w województwie podkarpackim. Swoją popularność zawdzięcza doskonałemu położeniu w malowniczej dolinie w obrębie Beskidu Niskiego oraz stacji narciarskiej ChyrowaSki.

ChyrowaSki jest jedyną stacją narciarską na tym poziomie, w promieniu aż kilkudziesięciu kilometrów. Miłośnicy jednej i dwóch desek, którzy pragną znaleźć bardziej urozmaicony stok, mogą wybrać się do Puław Górnych, lecz miejscowość ta, położona jest prawie 50 kilometrów dalej, innym rozwiązaniem może być Krynica-Zdrój położona w Beskidzie Sądeckim, lecz jest ona oddalona o około 90 kilometrów od Chyrowej. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka jakość świadczonych usług, pomimo braku konkurencji. Największym problemem stacji jest dość duża ilość wietrznych dni, bowiem ośrodek położony jest u wylotu ciągu dolin biegnących od Przełęczy Dukielskiej.

Silne wiatry znacznie ograniczają możliwość rozwoju ośrodka, bowiem skutecznie uniemożliwiły by funkcjonowanie kolejki krzesełkowej, która z pewnością pomogła by udrożnić ruch. Tak jak w przypadku wszystkich stacji, również i ChyrowaSki w weekendy i dni wolne od pracy jest mocno zatłoczona. Niemniej jednak, wysoki poziom usług, doskonale przygotowany stok narciarski i piękne widoki skutecznie rekompensują stracony czas w kolejce. Kamera online została zamontowana w pobliżu dolnej stacji wyciągów, na zdjęciach z kamery widoczny jest pensjonat i restauracja, a także długi (po lewej) i krótki wyciąg narciarski (po prawej).

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.1 °C (68.2 °F)
  • prędkość wiatru: 6.69 km/h (4.16 mph)
  • wilgotność powietrza: 59 %
  • kierunek wiatru: 316 °
  • zachmurzenie: 42 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1023 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Wyciąg narciarski w miejscowości Chyrowa

Wyciąg narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 822:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.