Sobota, 17.04.2021 08:15

Bielsko-Biała - Aeroklub

Aeroklub - Bielsko-Biała
Link źródłowy

Bielsko-Biała kamera w Aeroklubie

Powyższy obraz pochodzi z kamery będącej częścią stacji meteorologicznej, która została zamontowana na lotnisku Aeroklubu Bielsko-Bialskiego w Bielsku-Białej. Lotnisko mieści się przy ulicy Cieszyńskiej 321.

Aeroklub Bielsko-Bialski powstał w 1945 roku, i od tamtej pory prężnie się rozwijał. Obecnie funkcjonuje tutaj pięć sekcji: samolotowa, spadochronowa, szybowcowa, mikrolotowa oraz modelarska. Sekcja samolotowa specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń w zakresie świadectw kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego UAP, natomiast sekcja spadochronowa zajmuje się szkoleniem w zakresie Świadectwa Kwalifikacji Skocza Spadochronowego. Sekcja szybowcowa prowadzi szkolenia podstawowe do III klasy szybowcowej. Sekcja mikrolotowa gromadzi miłośników lotnictwa latających na motolotniach i paralotniach.

Miłośnicy zagadnień technicznych związanych z samolotami i ogólnie z lotnictwem mogą zapisać się do sekcji modelarskiej, gdzie pod okiem Jerzego Gieruszczaka powstają modele RC, czyli zdalnie sterowane samoloty.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -0.2 °C (31.6 °F)
  • prędkość wiatru: 2.53 km/h (1.57 mph)
  • wilgotność powietrza: 99 %
  • kierunek wiatru: 251 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Aeroklub w miejscowości Bielsko-Biała

Aeroklub

Powiązane kategorie z kamerą nr 772:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.