Środa, 27.05.2020 12:16

Bielsko-Biała - Aeroklub

Aeroklub - Bielsko-Biała
Link źródłowy

Bielsko-Biała kamera w Aeroklubie

Powyższy obraz pochodzi z kamery będącej częścią stacji meteorologicznej, która została zamontowana na lotnisku Aeroklubu Bielsko-Bialskiego w Bielsku-Białej. Lotnisko mieści się przy ulicy Cieszyńskiej 321.

Aeroklub Bielsko-Bialski powstał w 1945 roku, i od tamtej pory prężnie się rozwijał. Obecnie funkcjonuje tutaj pięć sekcji: samolotowa, spadochronowa, szybowcowa, mikrolotowa oraz modelarska. Sekcja samolotowa specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń w zakresie świadectw kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego UAP, natomiast sekcja spadochronowa zajmuje się szkoleniem w zakresie Świadectwa Kwalifikacji Skocza Spadochronowego. Sekcja szybowcowa prowadzi szkolenia podstawowe do III klasy szybowcowej. Sekcja mikrolotowa gromadzi miłośników lotnictwa latających na motolotniach i paralotniach.

Miłośnicy zagadnień technicznych związanych z samolotami i ogólnie z lotnictwem mogą zapisać się do sekcji modelarskiej, gdzie pod okiem Jerzego Gieruszczaka powstają modele RC, czyli zdalnie sterowane samoloty.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 11.1 °C (52 °F)
  • prędkość wiatru: 3.6 km/h (2.24 mph)
  • wilgotność powietrza: 1 %
  • kierunek wiatru: 312 °
  • zachmurzenie: 97 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1031 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Aeroklub w miejscowości Bielsko-Biała

Aeroklub

Powiązane kategorie z kamerą nr 772:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.