Niedziela, 13.06.2021 20:20

Bełchatów - Lodowisko miejskie

Lodowisko miejskie - Bełchatów

Bełchatów kamera na lodowisko miejskie

Powyższe zdjęcia pochodzą z kamery zamontowanej na Lodowisku Miejskim w Bełchatowie mieszczącym się przy ulicy Edwardów 6. Pierwsze w mieście lodowisko zostało wybudowane w 2007 roku i zaczęło funkcjonować już w grudniu. Obiekt bardzo szybko przypadł do gustu bełchatowianom oraz okolicznym mieszkańcom.

Zainteresowanie obiektem było na tyle duże, że Prezydent Miasta Bełchatowa podjął decyzję o jego rozbudowie, która zakończyła się w 2008 roku. Lodowisko zostało powiększone o około 300 m2 i wzbogacone zostało o zaplecze socjalno-sanitarne. Dodatkowym atutem jest zadaszenie hali folią namiotową, dzięki której amatorzy łyżwiarstwa mogą korzystać z lodowiska niezależnie od panujących aktualnie warunków pogodowych.

Zainteresowanie obiektem utrzymuje się na stałym poziomie i podczas każdego sezonu odwiedzane jest przez około 50 tysięcy osób. Na miejscu funkcjonuje bogato wyposażona wypożyczalnia łyżew, w której za jedyne 5 złotych możemy wypożyczyć łyżwy na pełne 60 minut. Niezaprzeczalnym atutem dla mieszkańców jest także niska cena, gdyż bilet ulgowy na lodowisko kosztuje zaledwie 2 złote, natomiast bilet normalny 5 złotych za 60 minut.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16 °C (60.8 °F)
  • prędkość wiatru: 11.14 km/h (6.92 mph)
  • wilgotność powietrza: 75 %
  • kierunek wiatru: 312 °
  • zachmurzenie: 48 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Lodowisko miejskie w miejscowości Bełchatów

Lodowisko miejskie

Powiązane kategorie z kamerą nr 753:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.